Takip Edin

Dünya

Filipinler’de Kammuri Tayfunu’nda ölü sayısı 17’ye yükseldi

Yayınlanma tarihi

-

Filipinler, (DHA)- Kammuri Tayfunu, Filipinler’in güneyinde etkili olmaya devam ediyor. Aşırı yağışlar sonucu oluşan sel ve evlerin çökmesi sebebiyle hayatını kaybedenlerin sayısı 17’ye yükseldi.
Filipinler’in Luzon Adası’nda oldukça etkili olan tayfunda çok sayıda evin çökmesi sonucu hayatını kaybedenlerin sayısı 17’ye yükseldi. Tayfunun etkili olduğu bölgelerde yaklaşık 500 bin kişi tahliye edilirken, deniz ve havayolu ulaşımında çok sayıda sefer iptal edildi.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünya

Erdoğan, Gambiya Cumhurbaşkanı Adama Barrow ile ortak basın toplantısı düzenledi

Yayınlanma tarihi

-

Gambiya, (DHA)- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Gambiya’da, Gambiya Cumhurbaşkanı Adama Barrow ile ortak basın toplantısı düzenledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gambiya Cumhurbaşkanı Adama Barrow tarafından resmi törenle karşılandı. Baş başa görüşme gerçekleştiren Erdoğan ve Barrow ardından Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda ortak basın toplantısı düzenledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ortak basın toplantısının ardından Barrow’un onuruna vereceği resmi yemeğe katılacak ve Gambiya’daki temaslarının ardından Senegal’in başkenti Dakar’a hareket edecek.

FOTOĞRAFLI

Devamını oku

Dünya

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gambiya Devlet Başkanı Barrow ile başbaşa görüştü

Yayınlanma tarihi

-

Gambiya (DHA) – Resmi temaslarda bulunmak üzere Gambiya’ya giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gambiya Devlet Başkanı Adama Barrow ile başbaşa görüştü. 

 

Devamını oku

Dünya

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gambiya’da

Yayınlanma tarihi

-

Gambiya, (DHA)- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak üzere Gambiya’ya geldi. Erdoğan, Gambiya Cumhurbaşkanı Adama Barrow tarafından resmi törenle karşılandı.

Baş başa görüşme gerçekleştirecek olan Erdoğan ve Barrow daha sonra heyetler arası görüşmeye katılacak, ardından da Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda ortak basın toplantısı düzenleyecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Barrow’un onuruna vereceği resmi yemeğe katılacak ve Gambiya’daki temaslarının ardından Senegal’in başkenti Dakar’a hareket edecek.

Devamını oku

Popüler Başlıklar